"Prawne aspekty GOSPODAROWANIA ODPADAMI"

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Doradztwo Rzeszów

Szczegóły ogłoszenia

20 września (piątek) - "Prawne aspekty GOSPODAROWANIA ODPADAMI - nowe rozporządzenia do ustawy oraz zasady ewidencji , wymagane decyzje, sprawozdawczość".
Szkolenie skierowane do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na terenie Polski, do pracowników odpowiedzialnych za realizację obowiązków wynikających z przepisów prawa ochrony środowiska, pracowników odpowiedzialnych za zgodność organizacyjno – prawną podmiotu z przepisami ochrony środowiska. Kompleksowe szkolenie obejmie całościowo zagadnienia związane z gospodarowaniem odpadami w jednostce. Uczestnicy po szkoleniu będą przygotowani do samodzielnego prowadzenia gospodarki odpadami.
 
Więcej informacji po linkiem:
http://econat.firmy.net/szkolenie-gospodarka-odpadami,TYVM.html
 
INFORMACJE O TRENERZE: Szkolenia poprowadzi Pan Michał DEKA - z wykształcenia technolog chemik. Absolwent Technologii Chemicznej - Technologii Spożywczej na Wydziale Chemii Spożywczej i Biotechnologii Politechniki Łódzkiej. Posiada otwarty przewód doktorski z zakresu chemii bioorganicznej w Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN Łódź. W chwili obecnej pracuje w firmie produkcyjnej, w której od dwóch lat kieruje jednym z wydziałów zajmującym się utlenianiem anodowym aluminium. Przez 4 lata był technologiem chemikiem odpowiedzialnym za technologię procesów obróbki powierzchniowej oraz za ochronę środowiska w tym kompleksową gospodarkę odpadami. Zajmuje się także optymalizacją procesów technologicznych pod kątem ochrony środowiska, a głównie redukcji negatywnego wpływu procesów produkcyjnych na środowisko naturalne. Jest audytorem wewnętrznym systemów ISO 14001, ISO 18001 oraz ISO TS 16949. Posiada ponad 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń środowiskowych w tym także w ramach imprez ogólnopolskich i targowych.
 
MIEJSCE SZKOLENIA sala szkoleniowa Restauracji „Galaktyka” w Rzeszowie (ul. Kozienia 3 – boczna Al. Rejtana, 35-326 Rzeszów, w pobliżu TESCO).

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 601... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry